Nissue Ahşap Zigon Sehpa - zenni Mobilya

Tanım

ÜRÜN İSMİ :Nissue Ahşap Zigon Sehpa

ÜRÜN KODU : ZS 01

% 100 YERLİ ÜRETİM

ÜRÜN FONKSİYONU:  Sehpa, Zigon Sehpa 

MALZEME/ÖZELLİKLER : Ürünümüz  kendi imalatımız olup, 1. Sınıf ham MDF denimal edilmiştir. Lake boya uygulaması yapılmıştır.  Kısaca lake boyamayı tarif edecek olursak, düz yüzeyli plakalar üzerine astar uygulaması yapıldıktan sonra gerekli macun ve kontrol işlemleri yapılıp, zımpara işlemlerinden geçerek yüzeyin istenilen renklerde boyama  işlemine lake boya uygulaması denir. Bize farklı renk seçenekleri sunmakla beraber,mobilyalarımızın ömrünün uzun ve daha dayanıklı olması sağlamakta, gerektiğinde renk değişikliği yapma fırsatı sunmaktadır.

Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur.

Ürünümüz    yekpare  tasarlanmış olup, kurulumu kolaydır. Kurulum için gerekli bağlantı sistemleri paketlerimiz içindedir. Size gerekli olan sadece bir tornavida ve duvar bağlantısı için matkap gereklidir. Çok parçalı ürünlerde montaj şekli ve anlatımı mevcuttur.

ÖLÇÜLERİ:   

Büyük   :50x38 cm h:59 
Orta :     50x33 cm h:49 cm
Küçük :  50x28 cm h:39 cm

RENK: Ceviz Ahşap,Beyaz

KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZAAİTTİR. ÜCRETSİZ KARGO  !!!

GERİ İADE GARANTİSİ

Ürünlerimizden her ne sebeple olursa olsun memnun kalmamanız halinde hiçbir ücret ödemeden iade edebilirsiniz.

ZENNİ MOBİLYA&AKSESUAR   olarak amacımız siz  müşterilerimize en iyi hizmeti sunup, farklı tasarımlarla sizlerin yaşamını kolaylaştırıcı ve renklendirici  estetik ve fonksiyonel ürünler  üretmektir.

SATIŞ SONRASI HİZMET/ YARDIM

Ürünlerimizin nakliye esnasında zarar görmemesi için engerekli önlemler alınarak, Lake boyalı ürünler elyafa sarılarak, kutu ambalajına konulmakta  ve  en son patlak naylon sarılarak paketleme işlemi yapılmaktadır.

Kargonuzu    kargo  görevlisi yanında  açıp kontrol edip  teslim alınız. Kargoda oluşan hasar varsa tutanak tutturunuz. Tüm bu önlemlere rağmen deforme olmuş ürünleri bize iletmeniz halinde, yenileri tarafınıza kargo ile gönderilmektedir.

Sanayi Bakanlığının 4077 Sayılı Kanunu ve 114091 Belge Sayısı ile 2 Yıl Garantimiz Altındadır.

27 Haziran 1995 Tarih Ve 22326 Sayılı Resmi Gazete'DeYayımlanarak Yürürlüğe Giren 554 Sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Kanun Hükmünce Kararnameye Göre Tescilli Ve Koruma Altındadır.

Kargolama:  2-3 İş Günü İçinde Kargoya Hazır
Sizin dereceniz:

Daha önce bir inceleme yazdınız!

Kendi ürününüzü değerlendiremezsiniz!

Nissue Ahşap Zigon Sehpa

Tarafından Zenni Mobilya 0 0 125
1,199
Yeni
4 months ago
Denizli, Turkey

Zenni Mobilya

Son görülen: 6 Dakika Önce

Daha fazla ürün Zenni Mobilya

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.